Slevy a výhody pro rodiny s dětmi
Už máte svůj Rodinný pas?
Family
O projektu Rodinné pasy

Projekt Rodinné pasy vznikl na podporu rodin s dětmi. Jeho podstatou je vytvoření a realizace systému pro poskytování slev a dalších výhod rodinám s alespoň jedním dítětem do věku 18 let. Projekt je zaměřen na snížení finančních výdajů rodiny při běžných nákupech a návštěvách volnočasových aktivit. Napomáhá však také rozvoji cestovního ruchu zvýšenou návštěvností kulturních, přírodních a jiných památek a dále podporuje drobné regionální živnostníky.

Rodina a karta

Vstup do projektu a vydání karty Rodinný pas je pro rodinu zdarma. Registrovat se je možné online na webových stránkách projektu www.rodinnepasy.cz, vyplněním a zasláním tištěného formuláře na adresu kontaktního centra nebo telefonicky. Na základě registrace jsou rodině vystaveny a zaslány max. 2 karty. Držiteli karty jsou dospělé osoby. Karta je vystavována všem rodinám, tedy i náhradním, osobám mající dítě v péči či neúplným rodinám.

Poskytovatelé a slevy

Držiteli karty Rodinný pas vzniká nárok na uplatnění slevy u všech zapojených poskytovatelů bez ohledu na město a region. Karty Rodinný pas jsou vzájemně uznatelné. Slevy je možné čerpat ve všech zapojených krajích v České republice. Zapojený poskytovatel je označen samolepkou a je zařazen do databáze poskytovatelů slev a výhod na webových stránkách projektu www.rodinnepasy.cz, kde je možné jednotlivé subjekty vyhledávat podle kraje, okresu, města, názvu či zaměření. Slevy se pohybují v rozmezí 5-20 % na zboží a služby, u volnočasových aktivit mohou být slevy až ve výši 50 %. Rozsah nabízených výhod je široký, od oblasti volnočasových aktivit (kultura, sport), klasických spotřebních nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) až po ostatní (restaurace, ubytování, cestování, …).

© 2024 Rodinné pasy