Slevy a výhody pro rodiny s dětmi
Už máte svůj Rodinný pas?
Family
Zámecké slavnosti
16.6.2023

Zámecké slavnosti jsou oslavou Šluknovského zámku a celého města, které ročně lákají tisíce návštěvníků z celého regionu. Zámecký park i zámek ožijí vždy poslední červnový víkend v dobovém koloritu. Návštěvníci se mohou těšit na jedinečný kulturní zážitek, který zahrnuje regionální dobové trhy, historické kostýmy, dobový program a bohatý kulturní program.

Každý rok je věnován významnému období našich dějin, a tak celý park i zámek ožívá v historickém duchu. Navštivte město Šluknov poslední červnový víkend a zažijte kouzla starých časů na Zámeckých slavnostech.

V roce 2023 se budou konat ve dnech pátek 30. 6. - sobota 1. 7. My s Rodinnými pasy budeme na slavnostech v sobotu 1. 7., tak se za námi stavte.